Księgarnia ŚW. OTTON w PIWNICY

ŚW. OTTON w PIWNICY, to uruchomiona 21 czerwca 2016 szczecińska Księgarnia – Galeria, pod zarządem Towarzystwa Wypoczynek i Edukacja. Zlokalizowana przy Al. Papieża Jana Pawła II 41/U1 – obok sklepu Dekoracje okien Pan Twardowski i kiosku Ruch-u.

Pomysł na księgarnię zrodził się niedługo po likwidacji Centrum Ottonianum, funkcjonującego do listopada 2015 r. przy Al. Papieża Jana Pawła II, nieco bliżej Urzędu Miejskiego. Mając na uwadze to, że w mieście, księgarni o takim profilu jest niewiele, postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom mieszkańców i z piwnicznej ruiny, po od kilku lat nie istniejącym zakładzie blacharskim, stworzyliśmy następczynię Centrum – Księgarnię ŚW. OTTON   w PIWNICY

Oprócz asortymentu książkowego oferujemy także całą galerię rozmaitości: dewocjonalia, świece liturgiczne i nie tylko, obrazy, obrazki, wszelkiego rodzaju dodatki okolicznościowe etc. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące asortymentu. W przypadku braku danego towaru, zamawiamy go na specjalne życzenie klienta.

Obiekt wewnątrz utrzymany w niepowtarzalnym klimacie oryginalnej przed- i powojennej „surowej” cegły, odrestaurowanej przez szczecińską firmę Renoblast.